Naše služby
Rychlý kontakt

LesProfi s.r.o.
U Cihelny 230
Neslovice 664 91

Sklady:
Neslovice, okres Brno-venkov
Rakvice, okres Břeclav
Němčice nad Hanou, okres Prostějov
Boršice u Buchlovic, okres Uherské Hradiště


+420 720 406 409


O nás

Naše firma byla založena v roce 1994 jako fyzická osoba Jindřich Hošek. Od počátku se zabývá lesní činností, v začátcích jsme poskytovali pouze těžbu dříví, v druhém roce podnikání byl zakoupen univerzální kolový traktor UKT značky zetor a rozšířili jsme činnost o přiblížení dříví. Dlouhou dobu jsme naši činnost věnovali hlavně těžbě a přiblížení dříví s příležitostným prodejem palivového dříví.

Postupem času jsme rozšiřovali kapacitu našich služeb, jak v přibližování, tak prodeji palivového dříví. Množství obchodovaného dříví se neustále zvyšoval a byli jsme nuceni rozšířit služby o přepravu dříví, rozhodli jsme se tedy naši firmu převézt z fyzické osoby na společnost s ručením omezeným pod názvem LesProfi s.r.o.

V současné době disponujeme moderní technikou, jak pro těžbu, přiblížení a přepravu dříví, tak pro výrobu palivového dříví, kterým zásobujeme velký počet domácností a firem.

Práce se dřívím a nápady, jak dál firmu rozvíjet, nás nepřestalo bavit a v roce 2017 jsme naše služby rozšířili o pořez kulatiny a prodej stavebního a truhlářského řeziva pod názvem Pila Hošek s.r.o.

Lesnictví a související činnost není pro nás pouze prací, ale i koníčkem, který nás naplňuje a žene v rozvíjení a zkvalitňování našich služeb. Neustále se rozšiřujeme a proto rádi mezi sebe přijmeme nové kolegy na různé pozice s elánem a s chutí pracovat v tomto oboru.

Neváhejte nás nezávazně kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zvyšující se ceny energií nás všechny nutí hledat optimální způsob vytápění. Vytápění pomocí palivového dříví je tak v poslední době velmi oblíbené. Palivové dříví je ekologický zdroj vytápění a jeho cena je v poslední době menší, než cena ostatních paliv (uhlí, zemní plyn, elektřina).

Tvrdé i měkké palivové dříví

Zabýváme se prodejem palivového dříví. Nabízíme měkké i tvrdé dříví v několika rozměrech. Nejdůležitější při topení dřevem je dříví nechat dostatečně dlouho schnout, ideální délka skladování štípaných polínek je 2 roky, rozštípaná polena prosychají rychleji.

Měkké dřevo (smrk, borovice, aj.), využijete převážně na zátop nebo topení ve zplynovacích kotlech. Měkké dřevo není vhodné do otevřených krbů, jelikož kvůli jeho smolnatosti praská.

Tvrdé dřevo (buk, dub, habr, aj.) má vysokou výhřevnost a delší dobu hoření, je vhodné zejména do krbů a kamen v interiérech domů.

Palivové dřevo pro Brno, Břeclav, Hodonín, Olomouc, Přerov, Prostějov

Zajišťujeme dopravu palivového dřeva až k zákazníkovi domů. Nabízíme tak prodej a dopravu palivového dřeva nejen v Brně a okolí, ale i v dalších okresech jako je Břeclav, Hodonín, Olomouc, Přerov, Prostějov a neustále se rozšiřujeme do dalších okresů, kde chceme naše kvalitní dříví nabídnout dalším zákazníkům.

Doprava až k Vám domů

Dřevo vozíme vlastním kontejnerem se sklápěním dozadu, na auto naložíme 10PRMR nebo 12PRMS.

Důležitá tak není váha dřeva, ale množství udané v prostorových metrech.

Dřevo Vám nařežeme i naštípeme na jakoukoliv velikost, odpadá Vám tím velmi namáhavá práce s pořezáním a naštípáním. Nabízíme i možnost skládání dřeva, např. do kotelny apod.

Pro více informací o ceně palivového dřeva a jeho dopravě si můžete prohlédnout náš ceník palivového dřeva, nebo nás neváhejte nezávazně kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.