Naše služby
Rychlý kontakt

LesProfi s.r.o.
U Cihelny 230
Neslovice 664 91

Sklady:
Neslovice, okres Brno-venkov
Rakvice, okres Břeclav
Němčice nad Hanou, okres Prostějov
Boršice u Buchlovic, okres Uherské Hradiště


+420 720 406 409


Prodej palivového dřeva

Palivové dřevo

Zvyšující se ceny energií nás všechny nutí hledat optimální způsob vytápění. Vytápění pomocí palivového dřeva je tak v poslední době velmi oblíbené. Palivové dřevo je ekologický zdroj vytápění a jeho cena je v poslední době menší, než cena ostatních paliv (uhlí, zemní plyn, elektřina).

Tvrdé i měkké palivové dřevo

Zabýváme se prodejem palivového dřeva. Nabízíme měkké i tvrdé dřevo v několika rozměrech. Měkké dřevo (smrk, borovice, aj.), využijete převážně na zátop nebo na chvilkové topení v krbu, či kamnech.

Tvrdé dřevo (buk, dub, habr, aj.) má větší výhřevnost než měkké dřevo. Hodí se tak i pro celkové vytápění i v těch největších mrazech, kdy spotřeba měkkého dřeva by byla příliš vysoká.

Palivové dřevo pro Brno, Břeclav i Hodonín

Zajišťujeme dopravu palivového dřeva až k zákazníkovi domů. Máme sklady v Neslovicích (okres Brno-venkov) a v Rakvicích (okres Břeclav), nabízíme tak prodej a dopravu palivového dřeva nejen v Brně a okolí, ale i v okresech Břeclav a Hodonín.

Doprava až k Vám domů

Dřevo vozíme vlastním kontejnerem se sklápěním dozadu, na auto naložíme 10 PRM. Důležitá tak není váha dřeva, ale množství udané v prostorových metrech.

Dřevo Vám nařežeme i naštípeme na jakoukoliv velikost, odpadá Vám tím velmi namáhavá práce s pořezáním a naštípáním. Nabízíme i možnost skládání dřeva, např. do kotelny apod.

Pro více informací o ceně palivového dřeva a jeho dopravě si můžete prohlédnout náš ceník palivového dřeva, nebo nás neváhejte nezávazně kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.


Neváhejte nás nezávazně kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Objednávku palivového dřeva nebo přepravy dřeva včetně ceníku naleznete zde.